Mongolikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Бугат/Bugat, Жаргалант/Jargalant, Ховд/Hovd, Баруун бүс/Western region: 84157

84157

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Бугат/Bugat, Жаргалант/Jargalant, Ховд/Hovd, Баруун бүс/Western region
Qytet :Бугат/Bugat
Rajon 3 :Жаргалант/Jargalant
Rajon 2 :Ховд/Hovd
Rajon 1 :Баруун бүс/Western region
Vend :Mongoli
Kodi Postar :84157

Informacione të Tjera
Gjuhë :Mongolian/English (MN/EN)
Kodi Rajoni :MN-043
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Hovd
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Бугат/Bugat, Жаргалант/Jargalant, Ховд/Hovd, Баруун бүс/Western region është e vendosur në Mongoli.Kodi i saj është zip 84157.

Të tjerët u kërkohet në
Бугат/Bugat, Жаргалант/Jargalant, Ховд/Hovd, Баруун бүс/Western region,84157 ©2014 kodin postar Query